Informacija apie naujai sudiegtus pokyčius

 

Primename, kad spalio 11 dieną sudiegėme naują funkcionalumą - elektros energijos atjungimas/įjungimas. Tam, kad galėtumėte matyti naująjį funkcionalumą ir juo naudotis, kiekvieno nepriklausomo tiekėjo atstovai, turintys teisę administruoti tiekėjo atstovų roles Data Hub sistemoje, darbuotojams, kurie dirbs su nauju funkcionalumu, turi priskirti naują rolę „Atjungimo/Įjungimo rolė“.

Kviečiame išbandyti ir naudotis naujuoju funkcionalumu, o esant mokymų ar konsultacijų poreikiui - susisiekti su Data Hub komanda el. paštu datahub@eso.lt

Primename, kad:

  • Visa reikiama dokumentacija Jūsų implementacijos darbams yra pateikta API dokumentacijoje (žr. 6.14 Notification contract object supply state controller)
  • Testavimo atvejai yra pateikti Sandbox dokumentacijoje (žr. 5.13 Notification contract object supply state controller)
  • WEB naudotojo instrukcija – žr. 4.10.4 Atjungimas/Įjungimas
  • Proceso schema – žr. Atjungimas_Įjungimas LT v1.0 / Disconnection_Connection EN v1.0

Detaliau apie tai rašėme: https://datahub.eso.lt/naujienos/atjungimoijungimo-funkcionalumo-diegim…

 

Taip pat šio diegimo metu atlikti pakeitimai:

  • Procese "Sutarties nutraukimas" nutraukimo priežasčių sąrašas pasipildė nauja galima reikšme "Sutarties nutraukimas dėl mirties"

Daugiau apie tai rašėme: https://datahub.eso.lt/naujienos/priminimas-apie-1011-dienos-diegima

  • Objektų ataskaita papildyta lauku „Laiko zona“. Pagal šį duomenį bus galima identifikuoti, kelių laiko zonų skaitiklis/skaitikliai įrengti objekte.

 

Svarbu paminėti, kad artimiausiu metu 2S2S ataskaita bus papildyta stulpeliu "Produkto suvartojimo tipas".

  • Šis pokytis bus atliktas, siekiant pateikti duomenis apie priskaitymus, kurie atlikti pagal fiksuotos galios parametrus.