Informacija apie korekcijas dokumentacijoje

Informuojame, kad yra atliktos korekcijos API ir Sandbox dokumentacijose, kur:

1. API documentation EN v0.7.67 Actual.pdf metode POST /gateway/object/all/active/list?first={integer}&count={integer}&sortKey={string}&sortOrder={ASC/DSC} parametras objectNumbers (daugiskaita) atstatytas į prieš tai buvusį objectNumber (vienaskaita).

2. Sandbox API documentation EN v4.4.pdf metodo POST /gateway/object/all/active/list?first={integer}&count={integer}&sortKey={string}&sortOrder={ASC/DSC} visuose galimuose testavimo užklausų atvejuose parametras objectNumbers (daugiskaita) atstatytas į prieš tai buvusį objectNumber (vienaskaita).

 

Svarbu paminėti, kad WEB naudotojo aplinkoje sutarčių sudarymo funkcionalumuose (tiekėjo keitimas, savininko ir tiekėjo keitimas) galimybė atlikti multi (daugiau nei vieno) objektų paiešką pagal objektų numerį išlieka ir jau yra sudiegta į gamybinę aplinką.

 

Prašome atkreipti dėmesį į šią vietą ir įsivertinti, ar nesate jau atlikę atitinkamų pakeitimų savo sistemų pusėje, taip pat pasidalinti šia informacija savo organizacijos viduje su kolegomis, kuriems ji gali būti aktuali.

 

Primename, kad visa dokumentacija yra pasiekiama čia.